Олімпіади

 

Тече шкільне життя
повноводною рікою –
сердечності, новизни і мрії.
 

Результати ІІ етапу
Всеукраїнської олімпіади з основ наук

2017 – 2018н.р.

Русановська М. (11кл.) – І місце, українська мова та література та правознавство; ІІ місце, географія; ІІІ місце, біологія, історія;

Ваврикович Т. (11кл.) – ІІІ місце, математика;

Марущак Х. (9 кл.) – ІІІ місце, біологія, фізика, історія, правознавство, трудове навчання;

Боса Л. (6 кл.) – ІІ місце, математика.

 

2016 – 2017 н. р.

Карвацька В. (11 кл.) – ІІІ місце,  українська мова та література;

Ваврикович Т. (10кл.) – ІІІ місце, математика;

Карвацька Х. (9 кл.) – ІІ місце, українська мова та література; ІІІ місце, історія, правознавство, основи християнської етики;

Стецина Х. (9 кл.) – ІІІ місце, математика;

Валець Б. (8 кл.) – ІІ місце, історія, біологія; ІІІ місце, математика, географія, українська мова та література.

 

 

2015 – 2016 н. р.

Камінецька Т. (11кл) – ІІІ місце, англійська мова;

Кіш О.(10 кл.) – ІІІ місце, основи християнської етики;

Валець Б. (7 кл.) – ІІІ місце, фізика.

 

2014 – 2015 н. р.

Ваврикович Т. (8 кл.) – ІІ місце, математика; ІІІ місце, фізика;

Савіцький Б. (8 кл.) – ІІІ місце, історія;

Карвацька Х. (7 кл.) – ІІІ місце, українська мова та література;

Валець Б. (6 кл.) – ІІІ місце, математика.

 

 

2013 – 2014 н. р.

Карвацька В. (8 кл.) – ІІІ місце, українська мова та література.

 

2012 – 2013н.р.

Качмар О. (10кл.) – ІІІ місце, історія; ІІІ місце, географія.

Шніцар Ю. (10кл.)  – ІІ місце, українська мова;

Карапінка В. (8кл.) – ІІІ місце, математика;

Дорош С. (8кл.) – І місце, історія;

Жміковська А. (7кл.) – ІІІ місце, фізика;

IV загальнокомандне місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з основ наук вибороли:

        команда юних істориків (Дорош Софія, Гірський Маркіян, Качмар Ольга, Пирій Олег, керівник Караїм Б. А.)

        команда знавців інформаційних технологій (Кузіна Вікторія, Пирій Олег,керівник Андрусів О. Р.).

 

2011 – 2012н.р.

Андрусів Марта Ярославівна (11 кл.) – ІІІ місце, українська мова та література;

Лавринович  Ярина Олександрівна (11 кл.) – ІІІ місце, трудове навчання.

 

2010 - 2011 н. р.

Чекан Богдан (11 кл.)  - ІІІ місце,  історія.

 

2009 - 2010 н. р.

Андрусів Марта (9 кл.) - ІІІ місце,  зарубіжна література.

 

2008 - 2009 н. р.

Шума Лілія (11 кл.) - І місце, українська мова та література; ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з української мови та літератури; І місце, зарубіжна література;

Лавринович Ярина (8 кл.) - ІІІ місце,  зарубіжна література.

 

2007 - 2008 н.р.

Карапінка Надія (11 кл.) - ІІІ місце, математика;

Чекан Богдан (8 кл.) - ІІІ місце, математика;

Рак Іванна (10 кл.) - ІV місце, основи християнської етики.

 

2006 - 2007 н.р.

 III загальнокомандне місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з основ наук виборола 

команда математиків у скаді Карапінка Надія (10 кл.), Ковалик Олег (9 кл.),  Ковалик Дмитро (8 кл.), Петрашак Тарас (7 кл.), Пирій Олег (6 кл.)