Конкурси

Вітаємо наші таланти!

 

У кожній людині – сонце.
Тільки дайте йому світити.
Сократ

Переможці районних та обласних конкурсів

 

2007-2008 н.р
.

Шума Лілія -10 кл.:

—І місце у районному конкурсі знавців з української мови ім. П. Яцика та участь в обласному конкурсі (вч. Дида В. М.);

Андрусів Марта – 7 кл.:

—І місце у районному конкурсі знавців з української мови ім. П. Яцика та участь в обласному конкурсі (вч. Чекан І. Я.);

Ковалик Дмитро -9 кл. та Чекан Уляна -9 кл.:

—ІІІ місце у конкурсі з комп’ютерної графіки за проект «Його ім’я носить наша школа»(вч. Андрусів О. Р).;

Андрусів Марта -7 кл.:

—ІІ місце у районному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Чекан І.Я.);

—ІІІ місце у районному конкурсі Різдвяні канікули«» (вч. Чекан І. Я.);

Грицак Роксолана -7 кл.:

—І місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!»(вч. Гуріна Л. Д., Чекан І.Я.);

Андрусів Марта -7 кл.:

—ІІ місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!» (вч. Чекан І.Я.);

Кузіна Вікторія -5 кл.:

—ІІІ місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!»(вч. Гуріна Л. Д, Чекан І. Я.);

Чекан Богдан -8 кл.:

—І місце у районному конкурсі «Таланти твої, Україно!» та участь в обласному конкурсі (вч. Дашко Г. І, Федевич О. М.).

Команда школи:

—І місце з футболу серед шкіл ІІ групи ( вч. Міськів Ю. І.);

—12 місце з легкої атлетики (вч. Міськів Ю. І.).

 

 
 
2008-2009 н.р.

 

Андрусів Марта -8 кл.:

—І місце у районному конкурсі знавців з української мови ім. П. Яцика та участь в обласному (вч. Чекан І. Я.);

Шума Лілія -11 кл.:

—ІІІ місце у районному конкурсі знавців з української мови ім. П. Яцика ( вч. Дида В. М.);

Грицак Роксолана – 8 кл.:

—І місце у районному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Гуріна Л. Д., Чекан І. Я.);

—І місце у районному конкурсі «Різдвяні канікули» (вч. Гуріна Л. Д., Чекан І. Я.);

—І місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!» та участь в обласному конкурсі (вч. Чекан І. Я.);

Тимків Марта -6 кл.:

—ІІ місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!» (вч. Гуріна Л. Д.,Чекан І. Я.);

Чекан Христина -6 кл.:

—І місце у районному конкурсі «Безпека і мир в Україні»(вч. Чекан І. Я.);

Шніцар Юлія -6 кл.:

— ІІ місце у районному конкурсі «Безпека і мир в Україні»(вч. Чекан І. Я.);

Чекан Богдан -9 кл.:

—ІІІ місце у конкурсі з комп’ютерної графіки за проект «Я вибираю здоровий спосіб життя» ( вч. Андрусів О. Р).;

Команда школи:

—7 загальнокомандне місце у туристичному зльоті ( Бардадин Т. В., Федевич О.М., Чекан І. Я., Наумко М. М.);

—І місце у конкурсі обіду (вч. Федевич О. М., Чекан І. Я.);

Чекан Богдан -9 кл.:

—ІV місце у конкурсі малюнка на туристичному зльоті (вч. Чекан І. Я.);

Команда школи:

—ІІ місце у районному конкурсі юних червонохрестівців;

 

 
 
2009-2010 н.р.

 

Андрусів Марта - 9 кл.:

—І місце обласному конкурсі-диктанті «Найграмотніший учень» (вч. Чекан І. Я.);

Чекан Уляна -11 кл.:

—І місце обласному конкурсі-диктанті «Найграмотніший учень» (вч. Дида В. М.);

Андрусів Марта -9 кл.:

—ІІІ місце у районному конкурсі знавців з української мови ім. П. Яцика (вч. Чекан І. Я.);

Грицак Роксолана – 9 кл.:

—І місце у районному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Гуріна Л. Д., Чекан І.Я.);

Лавринович Ярина – 9 кл.:

—ІІ місце у районному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Чекан І. Я.);

Андрусів Марта – 9 кл.:

—ІІІ місце у районному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Чекан І. Я.);

Андрусів Марта-9 кл.:

—І місце у районному конкурсі Різдвяні канікули«» (вч. Чекан І. Я.);

Тимків Марта-7 кл.:

—ІІІ місце у районному конкурсі Різдвяні канікули«» (вч. Чекан І. Я.);

Андрусів Марта -9 кл.:

—ІІІ місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!» (вч. Чекан І. Я.);

Лавринович Ярина -9 кл.:

—пам’ятний приз за участь у районному конкурсі «Податки очима дітей» (вч. Чекан І. Я.);

Грицак Роксолана-9 кл.:

—гран-прі на конкурсі пісні і музики В. Івасюка «Пісня буде поміж нас» (вч. Гуріна Л. Д.. Чекан І. Я.);

—І місце у фестивалі-конкурсі «Червона рута», нагороджена пам’ятним призом ( Гуріна Л. Д., Чекан І. Я.);

Тимків Марта -7 кл.:

—І місце в обласному конкурсі «Я хочу бути здоровим» (вч. Чекан І. Я., Дашко Л. М.);

Кузіна Вікторія – 7 кл.:

—ІІ місце в обласному конкурсі «Я хочу бути здоровим» (вч. Чекан І. Я., Дашко Л. М.);

Олексин Іван – 7 кл.:

—ІІІ місце в обласному конкурсі «Я хочу бути здоровим» (вч. Чекан І. Я., Дашко Л. М.);

Смазь Ольга -8 кл.:

—І місце у конкурсі творчих робіт, організованих Червоним Хрестом, (Номінація «вироби з бісеру, соломи, вишивка», вч. Дашко Л. М.);

Члени гуртка «Берегиня»:

—ІІІ місце у районному конкурсі «Різдвяна свічка» (вч. Дашко Л. М.);

 

 
2010-2011 н.р.

 

Дирекція та педагогічний колектив:

—грамота відділу освіти за організацію та участь у проведенні акцій «Твоє життя в твоїх руках», «Струни душі», «Майстерня святого Миколая» (вч. Чекан І. Я., Дашко Л. М.);

Команда школи:

—11 місце у туристичному зльоті

Смазь Ольга – 9кл.:

—І місце у районному конкурсі творчих робіт (номінація «вироби з бісеру») (вч. Дашко Л. М.);

—І місце у районному конкурсі творчих робіт (номінація «вишивка») (вч. Дашко Л. М.);

Андрусів Марта – 10 кл.:

—І місце у районному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Чекан І. Я.);

—ІІ місце в обласному конкурсі «Сурми звитяг» (вч. Чекан І. Я.);

Тимків Марта -8 кл.:

—І місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі!» та участь в обласному конкурсі (вч. Чекан І. Я.).

 

 
 
2012-2013 н.р.

 

- Шніцар Ю. (10кл.)

– ІІ місце, конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика;

Тимків М. (10кл.)

– ІІ місце, конкурси «Сурми звитяги», «Різдвяні канікули», «І слово, і пісня, матусю, тобі», конкурс читців поезій О. Маковея;

Камінецька Т. (8кл.)

– І місце, конкурс «Різдвяні фантазії»; ІІ місце, конкурс «Об’єднаймось, брати мої!»

Салабай О. (8кл)

– ІІ місце, конкурс «Об’єднаймось, брати мої!»